• "Kas yra kolostrumas? Tai papraščiausiai paimamas priešpienis, išdžiovinamas ir viskas. Bet Transfer Faktoriaus ten - labai labai mažai: nulis, nulis viena šimtoji. Tai visiškai skirtingi dalykai."
  • Kaip seniai naudojate Transfer Factor ir ar asmeniškai juos vartojate?
  •  Vartoju jau ketverius metus. Apskritai Transfer Faktorius yra žinomas daugiau nei 60 metų. Yra išleistos monografijos. Tai labai rimtas produktas, dėl to nekyla jokių abejonių. Kiekvienas imunologas žino apie Transfer Faktorius.

Tik jų kaina – 7000 JAV dolerių. Tokia jų buvo kaina, kuomet jie buvo išgaunami iš žmogaus leukocitų. Todėl tai brangus ir labai rimtas produktas. Jie veikia žmogaus organizmą labai plačiai. Tai seniai žinoma, ir tą patvirtina daugybė tyrimų, atliktų įvairiose pasaulio šalyse.

Mano manymu, tai ne papildas, o rimtas vaistinis preparatas. Ir tai Jums pasakys kiekvienas raštingas imunologas. Šiai dienai jis neturi lygiaverčių analogų pasaulyje, todėl, kad jo veikimo spektras labai platus. Pradedant kaulų čiulpais, baigiant visomis periferinėmis imuninėmis ir ne tik imuninėmis ląstelėmis. Šiandien mes pradedame suprasti, kad tai pagrindinis produktas, kuris stiprina organų ir audinių regeneraciją. Jis stabdo organizmo senėjimą, stabdo fibrozę, sklerozę. 

Mes žinome, kad mūsų organizmo ląstelės gyvuoja tik 2–3, daugiausia 4 mėnesius. Vyksta pastovus atsinaujinimas, tai yra naujos ląstelės keičia senąsias. Iš kur atsiranda naujos ląstelės? Iš kaulų čiulpų, o tai ir yra kamieninės ląstelės, kurios kaip siuntos yra siunčiamos po visą organizmą, kur ir vyksta organų bei sistemų atstatymas. Vyksta pastovus atsinaujinimas. Žmogaus organizmas per savo gyvenimą vidutiniškai perdirba apie 12 tonų ląstelių ir 30 tonų mikrobų. Taip nuolatos „atsinaujina“ plaučiai, kepenys ir pagrindinį vaidmenį šiame procese vaidina Transfer Faktorius, informacijos pernešėjas. Panagrinėkime, kodėl toks svarbus imuninės sistemos darbas. 

immune 1

Pirma, visos infekcinės ligos – tai blogai dirbanti imuninė sistema. 

Antra, 95 proc. visų alerginių susirgimų priežastis – blogai dirbanti imuninė sistema. 

Trečia, praktiškai visos autoimuninės ligos – tai blogai dirbančios imuninės sistemos padarinys. Kalbant bendrai, beveik 3000 įvairių susirgimų kyla dėl netinkamos imuninės sistemos veiklos. Žaizdos negyja todėl, kad ląstelės negauna reikiamos informacijos - komandos iš limfocitų, arba tų komandų per mažai. Odos depigmentacija arba hiperpigmentacija taip pat atsiranda dėl nepakankamo imuniteto darbo. Be imunininės sistemos nevyksta jokie regeneraciniai procesai. Mes žinome, kad pagrindinis imuninės sistemos organas yra užkrūčio liauka. Ji gamina biologiškai aktyvią medžiagą – timoziną, kuris svarbus T limfocitų gamybai kaulų čiulpuose. Nesubrendę T limfocitai iš kaulų čiulpų migruoja į užkrūčio liauką, ten baigia vystytis ir kraujotakos bei limfinės sistemos pagalba pasklinda po visą kūną. Jie mus ir apsaugo nuo virusų, mikrobų, parazitų. Pagrindinė jų funkcija – apsaugoti mus nuo svetimų ląstelių, taip pat ir nuo savų „išsigimusių“, piktybinių. Visa tai jos turi atrasti, stebėdamos imuninę sistemą ir saugodamos ją nuo pašalinės įtakos. Užkrūčio liaukos atstatymas leidžia mums atstatyti endokrininę sistemą ir periferinį kraują, kur imuninė sistema atsako už viską. Mes sudaryti iš ląstelių, kurios gyvena tik 2-3 mėnesius, po to jos žūsta ir į jų vietą ateina kitos. Ir tokios žuvusios ląstelės gali cirkuliuoti kraujyje pusę metų ir daugiau, nes neužtenka fermentų, kurie turėtų jas utilizuoti. O imunininė sistema jas priima kaip „svetimas“ ir pradeda gaminti prieš jas antikūnius, antikūnius skydliaukei, antikūnius kepenims. Šiai dienai nėra organo, prieš kurį organizme nerastume antikūnių.