activefamily

Kiekvieną dieną mes susiduriame su tūkstančiais mikorganizmų – bakterijų ir virusų, esančių ore, kuriuo mes kvėpuojame, maiste, aplinkoje, su kuria sąveikaujame.

Apsiginti nuo šių mikroorganizmų ir kitų veiksnių, kenkiančių sveikatai, mums padeda nuostabus mūsų organizmo mechanizmas – imuninė sistema. Ištisą parą ji visais įmanomais būdais gina mūsų organizmą nuo infekcijų ir kitų kenksmingų aplinkos veiksnių. Todėl labai svarbu prižiūrėti ir palaikyti imuninę sistemą.

Kompanijos “4life Research” iš priešpienio bei kiaušinio trynio išgaunami transferfaktoriai – nepamainoma pagalba Jūsų imuninei sistemai. Transferfaktoriai yra mažos informacinės molekulės, kurios perduoda imuninę informaciją iš stiprių imuninių sistemų mažiau patyrusioms imuninėms ląstelėms. Transferfaktoriai apmoko imuninę sistemą kaip efektyviau atpažinti, reaguoti ir įsiminti potencialias grėsmes bei streso faktorius.

Pirmomis gyvenimo dienomis žmonių ir kitų žinduolių motinos savo mažyliams gyvybiškai svarbią imuninę informaciją perduoda su pirmuoju patiekalu – priešpieniu. Jame esančias transferfaktorių molekules galima pavadinti pirmuoju maisto papildu, kurį dovanoja gamta. Šios atminties molekulės perduoda imuninę patirtį. Jos apmoko ir paruošia naujagimio imuninę sistemą funkcionuoti šiame pasaulyje. Vitaminai ir vaistažolės aprūpina imuninę sistemą maistingomis medžiagomis, o transferfaktoriai aprūpina informacija tam, kad imuninės ląstelės greičiau ir efektyviau dirbtų savo darbą. Daugybės tyrimų metu nustatyta, jog gamtoje yra gausu transferfaktorių molekulių. Kompanija “4Life Research” transferfaktorius išgauna iš karvės priešpienio ir vištos kiaušinio trynių užpatentuoto filtravimo proceso metu. Tad "pasiskolinti" imuninę atmintį iš šių dviejų gyvūnų stiprios imuninės sistemos nuo šiol gali kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo amžiaus grupės.