Klausimai - atsakymai apie 4Life transferfaktorius

maxresdefault

Kas yra TRANSFERFAKTORIAI? Transferfaktoriai - tai mažos molekulės, randamos visų žinduolių ir paukščių organizme. Jos perduoda svarbią imuninę informaciją ląstelėms. Jos gali perduoti imuninę informaciją tarp rūšių - iš gyvūno žmogui, ar iš vieno gyvūno kitam. 

Kaip veikia TRANSFERFAKTORIAI? Jie informuoja Jūsų imuninę sistemą apie esamą ar galimą pavojų bei parengia ją atsakui. Nors pagrindinė šių mažų molekulių funkcija yra pagreitinti pavojingo veiksnio atpažinimą, taip sutrumpinant ligos trukmę, jos taip pat palaiko imuninės sistemos galimybę prisiminti buvusius pavojus ir įgalina organizmą greičiau atsakyti į panašias grėsmes sveikatai.

Be to, transferfaktoriai subalansuoja imuninę sistemą, slopindami pernelyg didelį jos aktyvumą, pvz. imuninių ar alerginių ligų atveju.

Kaip jie buvo atrasti? 1949 m. amerikietis dr. H. Sherwood Lawrence nustatė, jog imuninis atsakas gali būti perduotas iš donoro recipientui su baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) ekstraktu. Perpylęs nuo tuberkuliozės pasveikusio žmogaus leukocitų ekstraktą sunkiam ligoniui, kuris staiga taip pat ėmė sveikti, jis padarė išvadą, kad šiame ekstrakte yra faktorius, galintis kompensuoti donoro imuninę informaciją recipientui, ir pavadino šią medžiagą transferfaktoriumi.

Kodėl TRANSFERFAKTORIAI išskirti iš kiaušinių ir priešpienio? Buvo pastebėta, jog veršeliai, negavę krekenų, greičiau žūva, dažniausiai dėl infekcinių susirgimų. Mokslininkai iškėlė hipotezę, jog karvė perduoda imuninę informaciją veršeliui po gimimo ir kad vienintelis šios informacijos perdavimo kelias yra krekenos. Tuomet  buvo iškelta hipotezė, jog paukščiai taip pat perduoda imuninę informaciją savo jaunikliams.

Kokie pranašumai naudojant vištos kiaušinius ar krekenas kaip transferfaktorių šaltinį? Tiek vištos, tiek karvės yra veikiamos daugybės nepalankių aplinkos veiksnių, tarp jų - bakterijų, virusų, kitų mikroorganizmų, su kuriais imuninė sistema turi nuolat kovoti ir juos atsiminti tam, kad organizmas išliktų sveikas. Kadangi ši imuninė informacija gali būti saugiai perduota tiek žmogaus žmogui, tiek ir gyvūno ar paukščio žmogui, abu šie šaltiniai suteikia puikią imuninę apsaugą. Abu kartu jie užtikrina dar platesnį galimos imuninės apsaugos spektrą.

"4Life Research" kompanijos maisto papildai su transfaktorių ekstraktais iš karvės krekenų (priešpienio) ir kiaušinių trynių suteikia plataus spektro imuninę apsaugą.

Naudodama patentuotus ir patentu apsaugotus procesus, kompanija atrado greitą ir efektyvų transferfaktorių išgavimo būdą, padedantį sukoncentruotų jų jėgą unikaliuose ir novatoriškuose papilduose, padedančiuose sustiprinti imuninę sistemą.

TRANSFER FACTOR E-XF™ 4 Life Transfer-Factor Advanced Formula papildai yra gaminami iš kompanijos patentuoto ir moksliškai įrodyto Transfer Factor E-XF derinio. Sukurtas naudojant patentu apsaugotą technologiją, šis derinys efektyviai sujungia dviejų šaltinių - karvės krekenų ir vištų kiaušinių - imuninę informaciją, kad užtikrintų kuo platesnį gaunamos imuninės informacijos spektrą.

4LIFE TARGETED TRANSFER FACTOR® Kompanijos tikslinių maisto papildų linija - tai dalis visiškai naujos gynybinės sistemos. Kompanijos moksliškai ištirti ir ištobulinti transferfaktoriai, iškirti iš vištų, išaugintų specialiuose paukštynuose, kiaušinių trynių, turi jėgą palaikyti specifines organizmo sistemas.

Kompanija "4Life Researc" turi išskirtinį patentą šiems tranferfaktorių ekstrakcijos procesams.