Apie transferfaktorius

Klausimai - atsakymai apie 4Life transferfaktorius

maxresdefault

Kas yra TRANSFERFAKTORIAI? Transferfaktoriai - tai mažos molekulės, randamos visų žinduolių ir paukščių organizme. Jos perduoda svarbią imuninę informaciją ląstelėms. Jos gali perduoti imuninę informaciją tarp rūšių - iš gyvūno žmogui, ar iš vieno gyvūno kitam. 

Skaityti daugiau...

Kodėl reikia padėti imuninei sistemai?

activefamily

Kiekvieną dieną mes susiduriame su tūkstančiais mikorganizmų – bakterijų ir virusų, esančių ore, kuriuo mes kvėpuojame, maiste, aplinkoje, su kuria sąveikaujame.

Skaityti daugiau...

Transferfaktoriai stiprina imunitetą

imunoglobulinasMokslinių testų rezultatai leidžia daryti prielaidą, kad Transfer Factor stiprina mūsų imuninės sistemos gynybines jėgas, didindami apsauginio antikūnio Imunoglobulino A (IgA) kiekį. 
Rezultatai gauti Rusijos Medicinos Mokslų Akademijoje Imunologijos katedroje atlikus du nepriklausomus atsitiktinius tyrimus su NK ląstelėmis, tyrimams vadovaujant Rusijos medicinos mokslų daktarui Anatolijui Vorobjovui.

Testo rezultatai buvo gauti, tiriant 21 sveiką suaugusį žmogų. Testo dalyviai vartojo Transfer Factor 4 savaites (dvi pirmąsias savaites buvo vartotas 4Life Transfer Factor Tri-factor, paskutiniąsias dvi - 4Life Transfer Factor Riovida), po kurių pas visus tiriamuosius Imunoglobulino A (IgA) gamyba išaugo vidutiniškai 73 proc. Imunoglobulino A antikūniai yra mažos molekulės, kurios sudaro pirmąją imuninės apsaugos gynybinę liniją ir naikina į organizmą patekusius patogenus.