Apie 4Life

Imuninės sistemos mokslo pažanga

4life store

4Life Transfer Faktoriaus® istorija - tai mokslinių inovacijų, studijų ir pažangos imuninės sistemos produktų srityje istorija. Transfer faktorius 1949 m. atrado Niujorko universiteto tyrinėtojas, imunologijos pradininkas Dr.H.Sherwood Lawrence. Šio mokslininko studijos apie imuninės sistemos atsako perdavimą vieno organizmo kitam padėjo tvirtus pamatus vienam svarbiausių atradimų sveikatos srityje – Transfer Faktorių atradimui.

533320

1990-ųjų pradžioje "4Life" steigėjas David Lisonbee aktyviai ieškojo būdų, kaip galima būtų sustiprinti žmogaus sveikatą - daugelis natūralių produktų jį nuvylė. Netyčia į jo rankas pakliuvo tyrimas apieTransfer Faktorius. D. Lisonbee akimirksniu suvokė šių edukacinių molekulių vertę. Jis suprato, kad tai gali tapti imuninės sistemos ir sveikatos palaikymo pamatu milijonams žmonių.

Patyręs akivaizdų teigiamą Transfer Faktorių poveikį savo sveikatai, šia informacija Davidas pasidalino su savo žmona Bianca. Jie buvo tikri, kad Transfer Faktoriai galingai pakeis tūkstančių žmonių gyvenimus.

1998-ais metais David ir Bianca įsteigė kompaniją "4Life Research™" ir pristatė pirmąjį produktą - 4Life Transfer Factor® Classic.

"4Life" skyrė daugiau nei 17 savo gyvavimo metų moksliniams tyrimams ir plėtrai sertifikuodama vis naujus "4Life Transfer Factor®" produktus, kurie užtikrina vertingą pagalbą imuninei sistemai.

Šiandien dienai 4Life  kompanija įvertinta kaip viena geriausių tarp 50-ies tiesioginio pardavimo kompanijų pasaulyje. Vertinimą atliko "Direct Selling News". 

Kokybė ir laboratorijos

 Science Labs 603x300

"4Life" atlieka ne mažiau 20 analitinių testų prieš pristatant produktą prekybai. Šie išsamūs testai užtikrina produkto kokybę viso jo galiojimo ciklo metu.

Tam, kad būtų galima sertifikuoti "4Life Transfer Factor" produkciją, "4Life" investavo virš milijono dolerių moderniausiai laboratorinei įrangai ir įsteigė vieną moderniausių analitinių laboratorijų tiesioginių pardavimų verslo srityje.

Akademinės asociacijos

Research Study 732x371

"4Life Research®" užtikrina savo produktų efektyvumą bendradarbiaudama su akademinėmis asociacijomis, atlikdama mokslinius tyrimus, publikuodama mokslinius straipsnius.

Mokslinių tyrimų rezultatai buvo publikuoti tokiuose moksliniuose žurnaluose kaip ”Nutrition & Metabolism”, “Applied Physiology”, “Nutrition and Metabolism”,“Medicine & Science in Sports & Exercise” ir kt.

"4Life" taip pat turi partnerystės sutartį su Misūrio universitetu, kur buvo atliktas visiškai randomizuotas, placebo kontroliuojamas 30-ies dienų efektyvumo tyrimas su 4Life Transfer Factor Renuvo®".

"4Life"  taip pat bendradarbiauja su Auburno universiteto Švietimo kolegijos Molekuline ir taikomųjų mokslų laboratorija (MASL), kur buvo tesuojamas proteinas PRO-TF. 

4Life

10-1 Immune Cell Effectiveness4Life Transfer Factor produktų efektyvumas, aktyvinant NK (naural killers) ląsteles.

Palyginimas su kitais biologiškai aktyviais maisto papildais.

Tyrimas parodė, kad transfer factor šimtus kartų galingesnis už bet kurį iki šiol žinomą ir medicinos literatūroje paminėtą maisto papildą.